Z mediacją związany od 2001 roku. Mediator, trener i superwizor mediacji.

Mediuje w sprawach rodzinnych, karnych, nieletnich, gospodarczych i cywilnych.

Prowadzeniem staży dla mediatorów zajmuje się od 2006 roku – przez wiele lat w ramach Polskiego Centrum Mediacji, a także dla Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Aktualnie prowadzi autorski „Grupowy staż dla mediatorów” z użyciem lustra weneckiego i wideo nagrywania mediacji – Ośrodek Mediacji MEDIACJA.EDU.PL.

Organizuje i prowadzi regularne superwizje pracy mediacyjnej. Pracuje zarówno grupowo, jak i indywidualnie – także przez internet.
Ukończył szkolenie na superwizora mediacji, prowadzone przez niemieckich superwizorów: Juttę Lack – Strecker i prof. Petera Kunkel.

Odbył ponad 450 godzin szkoleń z zakresu mediacji prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów mediacji, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Do 2012 roku związany z Polskim Centrum Mediacji, wieloletni członek Zarządu Głównego PCM, kierownik warszawskiej Filii PCM na Bielanach.
Członek założyciel Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych w 2002 roku, pełnił także funkcje członka Zarządu, Komisji Etycznej, Komisji Rewizyjnej, aktualnie działa w Komisji ds. Standardów i Certyfikacji SMR.

Występuje jako ekspert w telewizji, radiu, prasie: https://mediacja.edu.pl/index.php/wystapienia-w-mediach

Właściciel Ośrodka Mediacji MEDIACJA.EDU.PL w Warszawie.Kontakt:

601 245 342