Drukuj

Ośrodek Mediacji MEDIACJA.EDU.PL w ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa zaprasza małżonków na bezpłatne konsultacje z mediacji rodzinnych.


Mediacje rodzinne są procesem rozwiązywania konfliktów, w którym przy udziale bezstronnego i neutralnego mediatora strony poszukują i wypracowują takie rozwiązania, które będą dla nich satysfakcjonujące. Mediacja jest procesem poufnym i dobrowolnym.

Zapraszamy małżeństwa na bezpłatne konsultacje z mediacji rodzinnych, którzy chcą się porozumieć w najważniejszych dla nich kwestiach między innymi:

Jeżeli poszukujecie rozwiązań w tych lub innych obszarach zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z mediacji. Mediacje rodzinne oprócz wypracowywania najbardziej korzystnych rozwiązań mogą również być ukierunkowane na pojednanie małżonków lub członków rodzin.

Konsultacje z mediacji będą odbywały się w czasie trwania Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa w terminie 7-14.02.2016r. w Ośrodku Mediacji MEDIACJA.EDU.PL przy ul. Wiejskiej 16 lok. 22 w Warszawie. Konsultacje będę odbywały się po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym, maksymalny czas konsultacji to 30 minut.

Osoba do kontaktu: Tomasz Kawka, Tel. 601 245 342, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.mediacja.edu.pl

Osoby prowadzące: Tomasz Kawka, Krystyna Iwanowa